fbpx

Cześć!

Chcielibyśmy ułatwić Ci pracę i sprawić, że będziesz mógł skupić się na tym w czym jesteś dobry! 

Odbierzemy Twój telefon i zadbamy o Twój grafik.

Czekamy na Twój ruch!

O FIZJOREJESTRACJI

Jedną z opcji współpracy z nami jest spersonalizowana rejestracja telefoniczna, którą dostosujemy do Twoich potrzeb!

Stawiamy na uprzejmość, rzeczowość i profesjonalizm tworząc długofalową relację z Pacjentami. Nasza rejestracja w innowacyjny i przyjemny sposób wspomoże prowadzenie Twojego gabinetu i zyska dla Ciebie i Pacjenta więcej cennego czasu.

Współpracując z nami zapomnisz o stresujących sytuacjach, w których wibrujący telefon zakłóca Ci pracę z pacjentem. Teraz administracją Twojego gabinetu zajmiemy się my i zrobimy to naprawdę dobrze.

DLACZEGO MY?

Sami jesteśmy fizjoterapeutami, dlatego doskonale rozumiemy potrzeby tej grupy zawodowej!

Zaufało Nam już 57 fizjoterapeutów, którzy polecają Nas swoim znajomym. Obsługujemy kilkunastoosobowe przychodnie w wielu miastach Polski takich jak Warszawa, Wrocław, Krosno i Kolbuszowa. Zamieniliśmy już kilkanaście tysięcy miłych zdań z Pacjentami i nikt się na Nas nie skarżył. Jesteśmy jedynym takim serwisem w Polsce dla fizjoterapeutów!

DLA KOGO?

Nasza propozycja zainteresuje z jednej strony młode, dopiero rozwijające się gabinety fizjoterapii, w których czas poświęcany pacjentowi jest znacznie ważniejszy niż dzwoniący telefon. Z drugiej strony jesteśmy w stanie pomóc również dużym, wieloosobowym gabinetom, które chciałyby zmniejszyć koszty utrzymania rejestracji oraz zapomnieć o problemach kadrowych.

JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że nie jesteśmy jak call center. W kontakcie z Tobą i Twoimi pacjentami będą zawsze te same osoby a nie te, które akurat są blisko telefonu. Naszym największym celem jest to by pacjent myślał, że nasze biuro jest w Twoim budynku, dlatego przekażemy mu wszelkie dostępne informacje związane z miejscem w którym przyjmujesz, np. dotyczące odpowiedniego tramwaju czy miejscem, w którym można zaparkować samochód.

 

Pracujemy na wspólnym kalendarzu, dlatego jeśli Ty wpiszesz swojego pacjenta to masz pewność, że my nikogo innego na tę godzinę nie umówimy. W swoim telefonie ustawiasz przekierowanie połączeń a my odbieramy go za Ciebie od godziny 8 do godziny 20! Dlatego jeśli pacjent odwoła wizytę o 19, to my Cię o tym poinformujemy. Ty natomiast nie musisz zatrudniać na etat dwóch osób.

 

Po rejestracji pacjent dostaje od nas SMSa z informacją na kiedy się umówił, o której godzinie ma się zjawić i jak może dojechać do Twojego gabinetu. Przypominamy mu również dzień wcześniej o tym, że się z Tobą umówił i potwierdzamy rejestrację. Jeśli pacjent anuluje wizytę, dostaniesz informację dlaczego. Postaramy się przygotowywać również raporty, abyś mógł wiedzieć jakie są powody anulowanych wizyt.

Jeśli nie będziemy umieli odpowiedzieć na jakieś szczegółowe pytania, zapiszemy numer pacjenta i przekażemy go Tobie. To Ty zdecydujesz kiedy chcesz z nim porozmawiać. Sami mamy gabinety i do tej pory prowadziliśmy klasyczną rejestrację. System, który stworzyliśmy przyniósł nam same korzyści, dlatego jeśli chcesz się z nimi lepiej zapoznać skorzystaj z dwutygodniowego okresu próbnego. Bezpłatnie.

DLACZEGO WARTO

Oszczędzasz i rozwijasz się!

Nie musisz zatrudniać osoby do prowadzenia rejestracji. To wiąże się ze stresem papierologicznym, kosztami zatrudnienia, a i tak nikt nie będzie pracował tak długo jak Ty. Możesz też pomieszczenie dla recepcji przekształcić w dodatkowy gabinet.

Dajemy możliwości

W ramach współpracy możemy udostępnić Ci nasz system kalendarza online wraz z możliwością prowadzenia dokumentacji medycznej w postaci elektronicznej. Do tego wspieramy Cię prawnie, zawsze kiedy tego potrzebujesz.

Zyskujesz czas

Dużo czasu. Możesz przyjmować pacjentów w gabinecie i jednocześnie mieć spokojną głowę, że ktoś dba o Twoje telefony. Nikt nie poczuje się zlekceważony a Ty po skończonym dniu nie będziesz miał masy telefonów do oddzwonienia.

Wiesz, z kim pracujesz

Ważne jest to, że nie jesteśmy jak call center. Twoim gabinetem opiekować się będą zawsze dwie te same osoby. Pacjenci natomiast dostaną od nas szereg informacji na temat tego jak do Ciebie dojechać, gdzie zaparkować i jaki autobus wybrać. Co więcej, będą myśleli, że znajdujemy się w Twoim gabinecie.

Masz wszystko pod kontrolą

Nie tylko odbieramy połączenia jak również dzwonimy do pacjentów po to, by przypomnieć i potwierdzić wizytę, zapytać o samopoczucie, poinformować o poślizgu, czy zadzwonić z informacją, że właśnie zwolnił się termin.

Jesteś bezpieczny

W naszej umowie nie ma żadnych haczyków, nie ma ukrytych opłat, nie ma żadnych dopłat. Do tego dajemy Ci pierwszy miesiąc za free i jeden miesiąc wypowiedzenia. Chcemy trzymać Cię jakością, nie zobowiązaniami umownymi.

OFERTA NASZYCH PLANÓW

Pamiętaj oferty dla kilku fizjoterapeutów lub większych gabinetów wyceniamy indywidualnie

PLAN STANDARD

1190 zł
miesięcznie brutto
dajemy Ci dostęp do kalendarza online
zapisujemy pacjentów w kalendarzu online
odbieramy Twoje połączenia
odpisujemy na Twoje smsy/maile
dajemy Ci widget na Twoją stronę internetową
wysyłamy smsy z przypomnieniem o wizycie
potwierdzamy telefonicznie/smsowo przybycie pacjenta
przekładamy wizyty, gdy są “okienka”
prowadzimy listę osób rezerwowych

PLAN PREMIUM

1390 zł
miesięcznie brutto
dajemy Ci dostęp do kalendarza online
zapisujemy pacjentów w kalendarzu online
odbieramy Twoje połączenia
odpisujemy na Twoje smsy/maile
dajemy Ci widget na Twoją stronę internetową
wysyłamy smsy z przypomnieniem o wizycie
potwierdzamy telefonicznie/smsowo przybycie pacjenta
przekładamy wizyty, gdy są “okienka”
prowadzimy listę osób rezerwowych
wysyłamy Ci szczegółowy wykaz połączeń, wraz z przyczyną odwołania wizyty

NAPISZ DO NAS

  Znajdź Gabinet Sp. z o.o. zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), w związku z zebraniem w dniu dzisiejszym od Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do rozpoczęcia świadczenia usługi...

  ADRES

  Kolbuszowa Dolna,
  ul. Mielecka 105

  GODZINY PRACY

  Pon. – Pt. 8:00 – 20:00

  TELEFON

  Copyright © 2020 Fizjorejestracja